Facebook PixelSklepy monopolowe Wrocław - Sklepy alkoholowe - Cortez
Cortez Alkohole
Czy jesteś już pełnoletni?
PRZESUŃ, ŻEBY POTWIERDZIĆ.

Wrocław

Zobacz listę sklepów i odwiedź swój ulubiony!
Logo sklepu z alkoholem Cortez
Piłsudskiego 46 50-033, Wrocław
Godziny otwarcia

poniedziałek – sobota: 06:30 – 23:00
niedziela handlowa: 07:00 – 20:00

Jak wybrać dobry sklep z alkoholem? Wrocław stawia na Cortez Alkohole!

Cortez Alkohole to ceniony przez klientów w całej Polsce sklep z alkoholem. Wrocław jest zaś  kolejnym miastem, w którym nasza sieć gwarantuje duży wybór alkoholu w dobrych cenach. Poznaj już dziś starannie przygotowaną ofertę i zobacz, co przekonało naszych klientów.

Cortez Alkohole posiada kilkadziesiąt punktów na terenie całego kraju. Dzięki skutecznie opracowanej metodzie współpracy z rzetelnymi franczyzobiorcami, klienci wszystkich naszych punktów mają pewność, że odwiedzają profesjonalnie zaopatrzony sklep prowadzony przez osoby dobrze zorientowane w branży.

W Cortez Alkohole gwarantujemy, że kupisz popularne i sprawdzone produkty. Są one dostępne w korzystnych cenach, a dzięki jednolitemu wystrojowi sklepów bez problemu i szybko znajdziesz je na półkach – niezależnie, czy będziesz robił zakupy w dobrze sobie znanym punkcie blisko domu czy przejazdem w zupełnie innej części kraju.

Sklep monopolowy – Wrocław kolejnym miastem z Cortez Alkohole

Dzięki funkcjonowaniu w ramach jednej grupy zakupowej nasi franczyzobiorcy korzystają z bogatej oferty i wsparcia ekspertów. W ten sposób mogą proponować klientom starannie wyselekcjonowane produkty w konkurencyjnych cenach.

Do sklepów Cortez trafiają alkohole różnego rodzaju. Są to napoje wysokoprocentowe, na przykład whisky oraz wódka, a także wina oraz piwa. Szeroki wybór gwarantuje, że w naszych punktach można kupić produkty na każdą okazję. Niezależnie od upodobań i potrzeb, znajdziesz coś dla siebie oraz swoich gości.

Porady ekspertów

Wszystkie sklepy sieci Cortez Alkohole charakteryzują się identycznymi zasadami w kwestii jakości produktów, promocji czy obsługi klienta. Dzięki temu odwiedzający mają pewność, że dokonają satysfakcjonujących zakupów.

Co ważne, nawet osoby sporadycznie kupujące alkohol i niezorientowane w branży mogą być spokojne o powodzenie. Sprzedawcy w naszych sklepach doradzą, co kupić w zależności od upodobań lub okazji. Również osoby z dużą wiedzą na temat alkoholu znajdą produkty odpowiadające ich gustom. Oferta jest bowiem stale aktualizowana zgodnie z trendami w branży. Klient ma więc pewność, że wyjdzie ze sklepu z dobrej jakości alkoholem.

Duży wybór w świetnych cenach

Klienci doceniają sklepy Cortez Alkohole za korzystne ceny i regularne promocje. Co miesiąc dostępna jest nowa oferta promocyjna, w której znajdują się popularne w danym momencie produkty.

Promocje można znaleźć w specjalnych gazetkach, które prezentują ofertę na stronie internetowej sieci.  Zapewnia to klientom możliwość przejrzenia produktów w łatwy sposób.

Doradztwo i dobra oferta nie są jedynymi walorami wpływającymi na komfort klienta. Sklepy Cortez Alkohole są otwarte od samego rana do późnych godzin wieczornych. Takie godziny otwarcia gwarantują, że klient zakupi produkty w dogodnej dla siebie porze i nie musi się martwić, że na jego imprezie zabraknie alkoholu.

Oferta specjalna na imprezę

Dla osób organizujących większe wydarzenia Cortez Alkohole ma specjalnie przygotowaną ofertę, wykraczającą poza zwykły sklep z alkoholem. Wrocław to jedno z miast, gdzie umożliwiamy zakup większej ilości alkoholu w specjalnie zaproponowanej, niższej cenie.

Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej sieci i zaczekać na odpowiedź. Przedstawiciel sklepu po przeanalizowaniu potrzeb przedstawi najlepszą dostępną ofertę, które będzie dopasowana do oczekiwań i budżetu klienta.

Później pozostaje tylko ustalić szczegóły i odebrać towar, wskazując nasz sklep monopolowy. Wrocław to miasto, w którym ta oferta cieszy się dużą popularnością. Organizując wesele lub urodziny, można w ten sposób zaoszczędzić czas i pieniądze

Cortez to nie tylko sklepy alkoholowe – Wrocław otrzymuje jeszcze więcej!

W sklepach Cortez Alkohole oferowane są także inne produkty, które doskonale sprawdzą się podczas spotkania z rodziną lub znajomymi. Są to różnego rodzaju przekąski oraz słodycze.

Do alkoholu doskonale pasują chipsy, krakersy, paluszki oraz orzeszki. Dostępne są w naszych sklepach w różnych rodzajach i smakach. Jeśli klient będzie miał wątpliwości co do wyboru, to sprzedawcy na pewno doradzą, która przekąska będzie się najlepiej komponować z danym alkoholem. To kolejny powód, aby wybrać sklep Cortez Alkohole.

Zapraszamy do Cortez Alkohole we Wrocławiu!

Zapoznaj się z ofertą sklepu Cortez Alkohole we Wrocławiu. Bogaty asortyment różnych rodzajów alkoholu oraz przekąsek gwarantuje udane zakupy.

Warto wybrać nasze sklepy alkoholowe. Wrocław jest kolejnym miastem, gdzie proponujemy sprawdzone produkty w dobrych cenach. Stały rozwój naszej sieci, regularnie otwierane nowe punkty oraz zadowolenie klientów to najlepszy dowód, że warto robić zakupy w Cortez Alkohole.