Facebook PixelSklepy monopolowe Płock - sklepy alkoholowe - Cortez Alkohole
Cortez Alkohole
Czy jesteś już pełnoletni?
PRZESUŃ, ŻEBY POTWIERDZIĆ.

Płock

Zobacz listę sklepów i odwiedź swój ulubiony!
Logo sklepu z alkoholem Cortez
ul. Nowy Rynek 1/7B 09-400, Płock
Godziny otwarcia

Otwarte codziennie przez całą dobę 24/7

Logo sklepu z alkoholem Cortez
ul. Szarych Szeregów 37A 09-410, Płock
Godziny otwarcia

Otwarte codziennie przez całą dobę 24/7

Logo sklepu z alkoholem Cortez
ul. Tysiąclecia 5 09-400, Płock
Godziny otwarcia

Otwarte codziennie przez całą dobę 24/7

Ceniony sklep z alkoholem. Płock kolejnym miastem z Cortez Alkohole

Cortez Alkohole to wysoko oceniany przez klientów sklep z alkoholem. Płock jest jednym z miast, gdzie nasza sieć oferuje produkty najwyższej jakości. Starannie dobrana oferta alkoholi dostępnych w dobrych cenach zawsze czeka na naszych klientów.

Historia Cortez Alkohole liczy już kilkanaście lat. Sieć powstała w Bydgoszczy, a teraz działa w kilkudziesięciu punktach na terenie całego kraju, gdzie franczyzobiorcy prowadzą nasze sklepy. Jesteśmy pierwszą w Polsce niezależną siecią sklepów alkoholowych, a nasza marka jest ceniona przez klientów.

Dzięki dobrze zorganizowanej współpracy z zaufanymi partnerami sklepy Cortez Alkohole proponują klientom popularne i sprawdzone produkty dostępne w korzystnych cenach. Wszystkie sklepy zaprojektowane są według sprawdzonych wytycznych, które zapewniają klientom wygodę i komfort robienia zakupów.

Sklep monopolowy – Płock wybrał Cortez Alkohole

Co ważne dla klientów, ofertę dostępną w naszych sklepach tworzą produkty, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Są to napoje wysokoprocentowe, takie jak wódka oraz whisky, ale także wina i piwa.

Nasi klienci mogą być pewni, że produkty kupione w Cortez Alkohole spełnią ich oczekiwania. Przedsiębiorcy prowadzący nasze sklepy mają odpowiednią wiedzę i kwalifikacje, które pozwalają fachowo doradzić każdemu klientowi.

Sklepy działają w ramach jednej grupy zakupowej, dzięki czemu wszyscy przedsiębiorcy korzystają z kompleksowego wsparcia specjalistów i dostępu do najlepszych alkoholi na rynku.

Doradztwo i profesjonalna obsługa

Alkohole dostępne w sklepach sieci Cortez Alkohole trafią w gust każdego klienta – pracownicy zasugerują, jaki alkohol będzie najlepszy na daną okazję.
Niezależnie od tego, czy jesteś znawcą, czy takie zakupy robisz tylko okazjonalnie – masz pewność, że dokonasz dobrego wyboru. Nasi sprzedawcy śledzą informacje i nowości z branży, aby być na bieżąco z trendami panującymi wśród klientów.

Każdy sklep naszej sieci funkcjonuje z wykorzystaniem ujednoliconych zasad obejmujących jakość produktów, obsługę klienta oraz promocje. Nasze doświadczenie sprawia, że klient przychodzący do sklepu jest spokojny o wysoki standard i satysfakcję z zakupów.

Korzystne ceny dobrych alkoholi

Oferta Cortez Alkohole jest regularnie, w każdym miesiącu aktualizowana, dzięki czemu klienci mają dostęp do alkoholi cieszących się w danym czasie dużym zainteresowaniem w korzystnych cenach.

Z ofertą można zapoznać się w specjalnie przygotowanych gazetkach, które są zamieszczane na stronie internetowej.

Zakupy w naszych sklepach można robić o różnej porze. Punkty są otwarte do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu klienci mogą odwiedzać je w najlepszej dla siebie porze. Także w sytuacjach, gdy potrzeba pojawi się nagle, w Cortez Alkohole można bez zmartwień kupić potrzebne produkty. We wszystkich naszych sklepach można płacić zarówno kartą, jak i gotówką.

Sposób na dużą imprezę

Cortez Alkohole wykracza poza standardową ofertę, jaką proponuje sklep monopolowy. Płock jest jednym z miast, gdzie dostępna jest możliwość zakupu większej ilości alkoholu w korzystnej cenie.

To oferta skierowana szczególnie do osób, które organizują dużą imprezę, jak na przykład wesele czy osiemnastka.

Zainteresowani taką ofertą mogą wysłać formularz dostępny na stronie internetowej naszej sieci. Nasz przedstawiciel zapozna się z zapytaniem i przygotuje ofertę dopasowaną do potrzeb klienta.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów zamawiający może odebrać zamówienie w dowolnie wybranym sklepie. Dzięki temu oszczędza czas i pieniądze.

Cortez Alkohole to o wiele więcej

W sklepach naszej sieci dostępne są nie tylko alkohole. Oferujemy także przekąski i słodycze, które mogą stanowić świetne uzupełnienie napojów w czasie imprezy ze znajomymi bądź rodziną.

Na półkach naszych sklepów można znaleźć między innymi chipsy, paluszki, krakersy czy orzeszki. Produkty są dostępne w różnych smakach i rodzajach. Kupując je razem z alkoholem, można zaoszczędzić czas.

Jeśli będziesz miał problem z dokonaniem wyboru, nasi sprzedawcy doradzą ci, jaki rodzaj przekąski sprawdzi się najlepiej do konkretnego alkoholu.

Zapraszamy do Cortez Alkohole w Płocku!

Odwiedź sklep Cortez Alkohole w Płocku. Szeroki wybór alkoholi i innych produktów w dobrych cenach zapewni satysfakcję z zakupów.

W naszych sklepach znajdziesz tylko sprawdzone i cieszące się popularnością wśród klientów alkohole. Wybierz nasz sklep monopolowy. Płock jest jednym z wielu polskich miast, gdzie klienci przekonali się, że warto robić zakupy w Cortez Alkohole.