Facebook PixelFranczyza sklepu monopolowego | Franczyza - Cortez Alkohole
Cortez Alkohole
Czy jesteś już pełnoletni?
PRZESUŃ, ŻEBY POTWIERDZIĆ.

Franczyza

Zajmujemy się tworzeniem sieci specjalistycznych sklepów z alkoholem. Poprzez wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu własnych placówek handlowych powstała koncepcja nowoczesnego formatu sklepów z odpowiednio dobranym asortymentem. Jesteśmy specjalistami w branży, a koncentrując działania na jednym segmencie uzyskujemy maksymalne warunki jak i wdrażamy rozwiązania wpływające na sprzedaż wyrób alkoholowych

Ikona sprawna realizacja zamówień
Skuteczny i bezpieczny model biznesowy
Ikona zarobków
Sprawdzona koncepcja wizualna sklepu
Ikona sklepu monopolowego
Stały dostep do transferu know-how
Innowacyjne rozwiązania!
Innowacyjne rozwiązania w franczyzie Cortez

Co zapewniamy?

 • Dostęp do najlepszych warunków handlowych i cen zakupu na terenie całej Polski
 • Uczestnictwo w akcjach producentów przewidzianych tylko dla największych sieci handlowych
 • Wsparcie marketingowe na bardzo wysokim poziomie
 • Współpracę z głównymi producentami i dystrybutorami w Polsce
 • Możliwość uzyskania najwyższych profitów od zakupów
Franczyza sklepu alkoholowego Cortez
Logo Franczyzy Cortez

Dlaczego franczyza z cortez world?

Skuteczny i bezpieczny model biznesowy

Działający pod silną, rozpoznawalną marką, dobrze kojarzoną przez Klientów, która przez cały czas jest wspierana szeregiem działań marketingowych i reklamowych.

Sprawdzona koncepcja wizualna sklepu

Zapewniająca wysoki komfort zakupów.

Stały dostep do transferu know-how

Planów, instrukcji, wskazówek, katalogów oraz szkoleń.

Masz bezpieczeństwo

Wynikające ze współpracy ze sprawdzonym partnerem, o największej skali, renomie i 12-letnim doświadczeniu.

Oferujemy

Ikona formularza
Obniżka procentowa cen
regularne akcje promocyjne dla klientów
Ikona formularza
Materiały reklamowe dla franczyzobiorców
materiały reklamowe marki Cortez
Ikona formularza
Megafon
działania marketingowe
Ikona formularza
Ikony działań marketingowych
kampanie www, IG i FB


  Administratorem danych osobowych osób kontaktujących się za pomocą formularza jest Cortez Polska Sp. z o.o. Więcej w Polityce Prywatności.

  Cortez Logo Zwycięstwo w kategorii Franczyza Debiut Roku
  TOP 1 Franczyza - Debiut Roku

  Wartości z franczyzy

  Sieć oferuje rozpoznawalną na rynku markę CORTEZ Alkohole i precyzyjnie wyselekcjonowany asortyment. Udział w młodej i dynamicznej grupie zakupowej wyposażonej w nowoczesne narzędzia online. Kwota wymaganej inwestycji estymowana jest na podstawie analizy lokalizacji oraz lokalu, w którym ma być prowadzona działalność. Franczyzobiorca otrzymuje kosztorys przystąpienia do sieci Cortez. Sieć wymaga spełnienia norm dotyczących modelu i wyposażenia sklepów, metrażu oraz funkcjonowania zgodnego z profilem handlowym.

  Z nami twój sklep moze powstać nawet w 6 tygodni

  • Pełne wsparcie ze strony franczyzodawcy
  • Umowy z największymi producentami w branży FMCG
  • Negocjowania warunków z dostawcami
  • Ustalania właściwego poziomu zatowarowania
  • Rekrutacji i selekcji pracowników
  • Opieki prawnej i księgowej
  • Szkolenia branżowe, wprowadzanie innowacji
  • Sprawdzony system sprzedażowo kasowy
  • Pełne wsparcie opiekuna
  elipsy Otwarcie nowej franczyzy Cortez

  Otwórz sklep alkoholowy. Franczyza najlepszym sposobem

  Rozpoczynając działalność, należy oszacować, jakie szanse i zagrożenia niesie za sobą biznes taki jak sklep monopolowy. Franczyza zapewnia korzyści zarówno na etapie przygotowania do otwarcia, jak i późniejszego prowadzenia sklepu. Dzięki temu przedsiębiorca korzysta ze sprawdzonych rozwiązań i może maksymalizować zyski.

  Za jeden z najbezpieczniejszych sposobów uruchomienia i prowadzenia biznesu jest uważana właśnie franczyza. Sklep z alkoholem to jedna z możliwości dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić działalność na zasadzie partnerstwa z franczyzodawcą.

  Franczyzodawca i franczyzobiorca są odrębnymi podmiotami gospodarczymi, niezależnymi prawnie i finansowo, ale wzajemnie tworzą sobie możliwość rozwoju własnych biznesów. Przedsiębiorca cieszy się swobodą wynikającą z prowadzenia działalności gospodarczej, ale jednocześnie funkcjonuje w sprawdzonym, opłacalnym modelu biznesowym i korzysta ze wsparcia opiekuna, który pomaga prowadzić sklep alkoholowy.

  Dzięki takiej współpracy biznes jest w bezpiecznych rękach. Franczyzobiorca korzysta z gotowego i sprawdzonego pomysłu, który już z powodzeniem funkcjonuje na rynku, a także z know-how bardziej doświadczonego partnera. W ten sposób zdecydowanie łatwiej utrzymać się na rynku w trudnym okresie pierwszych miesięcy działalności niż tworząc markę od samego początku.

  elipsy Franczyza sklepu z alkoholem

  Franczyza - sklep alkoholowy świetnym rozwiązaniem

  Cortez Alkohole to pierwsza niezależna sieć sklepów z alkoholami w Polsce, która od 2008 roku budowana jest na nowoczesnym modelu biznesowym. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu specjalistycznych sklepów z alkoholem pozwala zmaksymalizować zyski.

  Sieć działa zgodnie z interesem obu stron, dzięki czemu jest sprawdzonym partnerem dla franczyzobiorców. Wykorzystuje swoje doświadczenie i sprawdzone rozwiązania w prowadzeniu placówek handlowych, dzięki czemu przedsiębiorca może bezproblemowo rozpocząć i prowadzić biznes.

  Franczyzodawca zapewnia nie tylko pomoc w rozpoczęciu działalności, ale też stałe doradztwo i wsparcie marketingowe w późniejszym funkcjonowaniu sklepu. Na tym właśnie polega franczyza. Alkohole to specyficzna branża, w której doświadczony partner może być na wagę złota.

  elipsy Rozpoczęcie franczyzy sklepu monopolowego

  Jak otworzyć sklep monopolowy? Franczyza stwarza możliwości

  Dzięki wsparciu franczyzodawcy przedsiębiorca nie zaczyna biznesu od samego początku, tylko korzysta z dorobku marki, która jest doskonale kojarzona przez potencjalnych klientów. Nie ma więc konieczności posiadania dużego kapitału na start działalności.

  Sklep sieci Cortez Alkohole może powstać nawet w ciągu zaledwie sześciu tygodni. Aby tak się stało, franczyzobiorca musi spełnić określone warunki, które zapewniają prowadzenie działalności w zgodzie ze sprawdzonymi rozwiązaniami.

  Sieć określiła normy odpowiadające na pytanie, jak otworzyć sklep monopolowy. Wymagane są odpowiednie wyposażenie i metraż sklepów, a także działanie zgodne z profilem handlowym. Dzięki korzystaniu ze sprawdzonej koncepcji wizualnej sklepu Cortez Alkohole franczyzobiorca zwiększa swoje szanse na przyciągnięcie klientów, którzy już wcześniej zapoznali się z marką.

  Franczyzobiorca otrzymuje kosztorys uruchomienia sklepu z alkoholem. Kwota inwestycji jest określana na podstawie analizy lokalizacji oraz lokalu, w którym ma być prowadzona działalność. Jako że sklep działa na zasadzie franczyzy, przedsiębiorcy łatwiej jest – na podstawie dotychczasowych doświadczeń partnera – oszacować późniejsze zyski.

  elipsy Zaopatrzenie sklepu monopolowego Cortez

  Franczyza na sklep alkoholowy. Biznes ze wsparciem sprawdzonego partnera

  Kluczem do powodzenia biznesu jest znana i rozpoznawalna na rynku marka, która już na starcie przyciągnie klientów. W ramach współpracy z Cortez Alkohole franczyzobiorca zyskuje sprawdzonego partnera, z 12-letnim doświadczeniem w branży, który cieszy się renomą wśród klientów.

  Sieć oferuje wybór starannie wyselekcjonowanych produktów oraz dostęp do dynamicznej grupy zakupowej wyposażonej w nowoczesne narzędzia online.

  Dzięki podjęciu współpracy z doświadczonym franczyzodawcą przedsiębiorca nie musi bać się o dostęp do wysokiej jakości asortymentu, który cieszy się powodzeniem klientów. To właśnie zalety, jakimi charakteryzuje się franczyza. Alkohole dostępne w całej sieci sklepów cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

  elipsy Otwarcie sklepu z alkoholem Cortez

  Jak promować sklep monopolowy? Franczyza wspiera skutecznymi działaniami

  Działalność franczyzobiorcy jest wspierana licznymi działaniami marketingowymi i reklamowymi. Sieć zapewnia regularne akcje promocyjne skierowane do klientów, a także dostęp do materiałów reklamowych marki Cortez oraz liczne kampanie na stronach internetowych oraz na Instagramie i Facebooku, co gwarantuje dotarcie reklamy do właściwej grupy docelowej.

  Dzięki temu franczyzobiorca nie musi mieć specjalistycznej wiedzy marketingowej. Rozpoznawalność jego sklepu jest budowana poprzez działania dotyczące całej marki. Sieć Cortez jest siecią ogólnopolską, dzięki czemu akcje promocyjne kierowane są zarówno do odbiorców lokalnych, jak i do całego kraju.

  elipsy Materiały promocyjne Cortez

  Sklep monopolowy - franczyza ma wiele zalet

  Franczyza sklepu alkoholowego to sprawdzone rozwiązanie. Partner zapewnia wiele rozwiązań niedostępnych dla osób indywidualnie prowadzących biznes. Prowadzenie sklepu ułatwiają sprawdzony system sprzedażowo-kasowy, opieka prawna i księgowa oraz szkolenia branżowe i pomoc we wprowadzaniu innowacji.

  Franczyzobiorca może również korzystać z doświadczenia partnera w zakresie negocjowania warunków z dostawcami, ustalania właściwego poziomu zatowarowania czy rekrutacji i doboru pracowników.

  Znana marka to wartość nie tylko dla klientów, ale też dla kontrahentów. Dzięki wsparciu partnera franczyzodawca może zawierać umowy z największymi producentami w branży FMCG, czyli branży produktów szybkozbywalnych, w której działa sklep alkoholowy. Franczyza zapewnia przedsiębiorcy dostęp do najlepszych cen i warunków zakupu w całym kraju oraz – mimo że przedsiębiorca prowadzi tylko jeden sklep – uczestnictwo w akcjach producentów adresowanych do największych sieci handlowych.

  elipsy Tort na otwarcie franczyzy sklepu monopolowego