Facebook PixelSklepy monopolowe Tczew - Cortez Alkohole
Cortez Alkohole
Czy jesteś już pełnoletni?
PRZESUŃ, ŻEBY POTWIERDZIĆ.

Tczew

Zobacz listę sklepów i odwiedź swój ulubiony!
Logo sklepu z alkoholem Cortez
ul. Wojska Polskiego 17B 83-110, Tczew
Godziny otwarcia

Otwarte codziennie przez całą dobę 24/7

Logo sklepu z alkoholem Cortez
Żwirki 33 83-110, Tczew
Godziny otwarcia

Otwarte codziennie przez całą dobę 24/7

Sprawdzony sklep alkoholowy. Tczew następnym miastem z Cortez Alkohole

Cortez Alkohole to ceniony przez klientów sklep alkoholowy. Tczew jest kolejnym miastem, w którym polska sieć oferuje swoją bogatą ofertę starannie wybranych alkoholi, a także korzystne promocje na najpopularniejsze produkty.

Cortez Alkohole działa na rynku już od kilkunastu lat, będąc pierwszą niezależną siecią sklepów alkoholowych w Polsce. Powstała w Bydgoszczy, ale dziś w całym kraju na zasadzie franczyzy działa już kilkadziesiąt punktów, które oferują szeroki wybór alkoholi, a wraz z partnerami tworzą dynamicznie rozwijającą się grupę zakupową. To pozwala proponować klientom korzystne ceny i stabilną, sprawdzoną ofertę alkoholi.

Sklep z alkoholem na najwyższym poziomie

W sklepach naszej sieci można wybierać spośród starannie wyselekcjonowanej oferty, którą tworzą napoje wysokoprocentowe takie jak whisky oraz wódka, a także wina i piwa.

Robiąc zakupy w sklepach Cortez Alkohole, klienci mają pewność, że wybierają sprawdzony i ceniony alkohol. To efekt wiedzy, jaka mają przedsiębiorcy prowadzący nasze sklepy monopolowe.

Tczew jest kolejnym miastem, w którym franczyzobiorcy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie w tworzeniu oferty sklepu. Jest to korzystne dla klientów, którzy niezależnie od tego, jak dobrze zorientowani są w branży alkoholowej, dostaną produkt zgodny z ich oczekiwaniami i potrzebami.

Zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów

Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy rynkowe i upodobania klientów, aby nasza oferta spełniała wszystkie oczekiwania. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni z produktów kupionych w Cortez Alkohole.

Klienci mają zapewnione profesjonalne doradztwo i fachową obsługę – wykwalifikowani pracownicy zawsze doradzą, jaki produkt należy wybrać w konkretnej sytuacji. Każdy punkt sieci Cortez Alkohole działa w oparciu o ujednolicone zasady dotyczące wysokiej jakości asortymentu, promocji i rzetelnej obsługi klienta. Wszystkie te działania są możliwe dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży i gwarantują klientom udane zakupy na każdą okazję.

Komfort klientów przede wszystkim

Produkty dostępne w sklepach naszej sieci regularnie dostępne są na promocjach, które prezentowane są w specjalnie przygotowywanych gazetkach dostępnych na naszej stronie internetowej. Korzystne oferty są aktualizowane każdego miesiąca i dotyczą właśnie tych marek, które cieszą się największą popularnością wśród klientów.

 Sklepy sieci Cortez Alkohole są otwarte do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu klienci mogą zrobić zakupy o dowolnej porze oraz nie muszą się zastanawiać, co zrobić, gdy podczas imprezy nagle skończy się alkohol. Sklepy usytuowane są w różnych częściach miasta, dzięki czemu nie trzeba też martwić się o sprawny dojazd. Co również warte podkreślenia, we wszystkich sklepach można płacić zarówno kartą, jak i gotówką.

Specjalna oferta i korzystne ceny

 Zadowolenie klientów to jedna z najważniejszych wartości, jakimi kierują się przedsiębiorcy prowadzący nasze sklepy alkoholowe. Tczew jest jednym z wielu miast w Polsce, w których dla komfortu klientów sklepy Cortez Alkohole oferują także możliwość zakupu większej ilości alkoholu w korzystnej cenie. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie, gdy planuje się organizację większej imprezy, takiej jak na przykład wesele.

Jedyne, co musi zrobić klient, to wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej naszej sieci. W odpowiedzi otrzyma specjalnie dla niego przygotowaną ofertę stworzoną przez sklep monopolowy – Tczew to jedno z miast, w których taka usługa cieszy się niesłabnącym powodzeniem klientów.

Po ustaleniu szczegółów zamówienia można je odebrać w dowolnie wybranym sklepie, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć na inne wydatki związane z organizacją imprezy.

Najlepsze alkohole i wiele więcej

Sklepy sieci Cortez to nie tylko alkohole. W naszej ofercie znajdują się też rozmaite przekąski i słodycze, które doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie dla napojów. Są to produkty cieszące się dużym powodzeniem wśród klientów, jak różne rodzaje chipsów, orzeszki, paluszki czy krakersy. Takie produkty także znajdują się na półkach sklepów Cortez Alkohole, dzięki czemu można oszczędzić czas, kupując je razem z napojem.

Już dziś zapraszamy do naszych punktów w Twoim mieście. Cortez Alkohole oferuje wszystko to, co ma zagwarantować sklep z alkoholem. Tczew to jedno z wielu miast, gdzie klienci już się o tym przekonali, wybierając produkty dostępne w sklepach naszej sieci w korzystnych cenach.