Facebook PixelSklepy z alkoholem Słupsk - Cortez Alkohole
Cortez Alkohole
Czy jesteś już pełnoletni?
PRZESUŃ, ŻEBY POTWIERDZIĆ.

Słupsk

Zobacz listę sklepów i odwiedź swój ulubiony!
Logo sklepu z alkoholem Cortez
ul. 11 Listopada 13 76-200, Słupsk
Godziny otwarcia

Otwarte każdy dzień tygodnia
poniedziałek – czwartek: 08:00 – 24:00
piątek – sobota: 08:00 – 02:00
niedziela: 08:00 – 24:00

Niezawodny sklep alkoholowy. Słupsk kolejnym miastem na mapie Cortez Alkohole

Cortez Alkohole to wysoko oceniany przez klientów sklep alkoholowy. Słupsk jest kolejnym miastem, w którym można zrobić zakupy w tej polskiej sieci sklepów monopolowych. Na klientów czekają starannie wyselekcjonowane alkohole w dobrych cenach.

Już od kilkunastu lat sieć Cortez Alkohole oferuje produkty najwyższej jakości. Wszystko zaczęło się w Bydgoszczy od pierwszej w Polsce niezależnej sieci sklepów alkoholowych. Dziś sklepy funkcjonujące na zasadach franczyzy są obecne w kilkudziesięciu punktach na terenie całego kraju, co najlepiej potwierdza rozwój naszej sieci.

Dobra współpraca z partnerami pozwala oferować klientom popularne i sprawdzone produkty w korzystnych cenach, które czekają na półkach starannie zaprojektowanych sklepów.

Sklep monopolowy – Słupsk wybrał Cortez Alkohole

Ofertę dostępną w Cortez Alkohole stanowią produkty, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów. Są to zarówno napoje wysokoprocentowe: wódka oraz whisky, jak i wina oraz piwa.

Klienci Cortez Alkohole mają zagwarantowane, że alkohol dostępny w naszej sieci trafi w ich gusta. Jest to możliwe dzięki kwalifikacjom i wiedzy przedsiębiorców prowadzących nasze sklepy.

Funkcjonowanie w ramach dużej sieci sklepów alkoholowych sprawia, że w Cortez Alkohole oferowane są produkty zgodne z najnowszymi trendami. Franczyzobiorcy mają dostęp do wsparcia specjalistów i prężnie działającej grupy zakupowej, która zapewnia korzystanie z najlepszych produktów.

wino bezalkoholowe na półce w sklepie cortez

Doradztwo i profesjonalna obsługa

W sklepach sieci Cortez Alkohole klienci mogą kupić alkohol zgodny z ich oczekiwaniami – niezależnie od tego, czy orientują się w branży czy są laikami. Pracownicy służą pomocą w wyborze na daną okazję i zasugerują, jaki zakup będzie najlepszy.

Wszystkie punkty działają w oparciu o jednolite zasady, które dotyczą jakości produktów, obsługi klienta oraz promocji. Dzięki doświadczeniu na rynku klient może być spokojny o powodzenie zakupów – w każdym sklepie sieci Cortez Alkohole panują identyczne, wysokie standardy, zapewniające satysfakcję kupujących.

Otwarcie sklepu z alkoholem Cortez

Atrakcyjna oferta dla klientów

W sklepach sieci Cortez Alkohole produkty regularnie oferowane są w ramach promocji. Z okazjami można zapoznać się w gazetkach, które są zamieszczane na stronie internetowej.

Co ważne, korzystne oferty są w każdym miesiącu aktualizowane, aby dotyczyły produktu, które w danym okresie cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Zakupy w sklepach Cortez Alkohole można robić do późnych godzin wieczornych. Dzięki temu można przyjść do sklepu o dogodnej dla siebie porze. Również, gdy pomysł zakupów pojawi się spontanicznie, sklepy naszej sieci są dostępne dla klientów. We wszystkich można płacić zarówno kartą, jak i gotówką.

Dobre ceny na dużą imprezę

Aby spełnić oczekiwania klientów, w Cortez Alkohole wykraczamy poza standardową ofertę, jaką z reguły dysponuje sklep alkoholowy. Słupsk jest jednym z miast, w których oferujemy możliwość zakupu większej ilości alkoholu w korzystnej cenie.

To rozwiązanie szczególnie korzystne dla osób, które organizują większą imprezę, jak na przykład wesele.

Zainteresowany taką ofertą klient musi jedynie wypełnić formularz, który jest dostępny na stronie internetowej naszej sieci. Po zapoznaniu się z nim nasz przedstawiciel przygotuje ofertę dopasowaną do potrzeb zamawiającego.

Gdy wszystkie szczegóły zostaną ustalone, klient może odebrać zamówienie w dowolnie wybranym sklepie. Dzięki temu zaoszczędzi pieniądze, które będzie mógł przeznaczyć na inne koszty związane z organizacją imprezy.

Przepisy na drinki z prosecco

Nie tylko alkohole. Cortez to o wiele więcej

W sklepach naszej sieci jest oferowane zdecydowanie więcej niż tylko alkohole. Dostępne są także przekąski i słodyczy, która idealnym uzupełnieniem napojów w czasie domówki czy innej imprezy ze znajomymi lub rodziną.

Na półkach sklepów Cortez Alkohole klient znajdzie między innymi chipsy, orzeszki, paluszki czy krakersy – produkty dostępne są w różnych smakach i rodzajach. Można je zakupić razem z alkoholem i tym samym zaoszczędzić czas, który należałoby przeznaczyć na wizytę w innym sklepie.

Przekonaj się sam!

Zapraszamy do sklepów Cortez Alkohole w Twoim mieście. Zapewniamy szeroki wybór różnego rodzaju alkoholi produkcji sprawdzonych i cieszących się powodzeniem marek.

Znajdziesz u nas wszystko to, co powinien zagwarantować sklep monopolowy. Słupsk jest kolejnym miastem, który mieszkańcy poznali naszą ofertę i przekonali się, że warto robić zakupy w Cortez Alkohole.