Facebook PixelSklep monopolowy Gorzów Wielkopolski - Cortez Alkohole
Cortez Alkohole
Czy jesteś już pełnoletni?
PRZESUŃ, ŻEBY POTWIERDZIĆ.

Gorzów Wielkopolski

Zobacz listę sklepów i odwiedź swój ulubiony!
Logo sklepu z alkoholem Cortez
ul. Sikorskiego 28/4 66-400, Gorzów Wielkopolski
Godziny otwarcia

Otwarte każdy dzień tygodnia
poniedziałek – niedziela: 06:00 – 22:00

Najlepszy sklep z alkoholem. Gorzów Wielkopolski wybiera Cortez Alkohole

Klienci w całej Polsce docenili starannie przygotowaną ofertę sieci Cortez Alkohole. Wysokiej jakości produkty i korzystne ceny sprawiły, że to chętnie wybierany sklep z alkoholem. Gorzów Wielkopolski jest kolejnym miastem, gdzie powstał nasz sklep.

Cortez Alkohole to sieć sklepów działających na zasadach franczyzy w całym kraju. Kilkadziesiąt punktów funkcjonuje w oparciu o te same zasady charakteryzujące się starannie wyselekcjonowaną ofertą i wysoką jakością obsługi klienta. Co więcej, współpraca między franczyzobiorcami i wspólna grupa zakupowa umożliwiają wszystkim sklepom oferować produkty w dobrych cenach.

Sklep alkoholowy – Gorzów Wielkopolski docenił ofertę Cortez Alkohole

W ofercie Cortez Alkohole znajdują się różnorodne alkohole. Są to zarówno whisky jak i wódka, czyli napoje wysokoprocentowe, ale też wina i piwa. Można więc zrobić zakupy na każdą okazję – wesele, event firmowy, spotkanie z przyjaciółmi czy spokojny wieczór w bliskim gronie.

Wszyscy przedstawiciele naszej sieci są na bieżąco z trendami w branży alkoholowej. Wiedzą, jakie produkty cieszą się obecnie największym zainteresowaniem klientów, jakie marki są najpopularniejsze oraz co jest hitem danego roku. W ten sposób potrafią doradzić nawet przy najbardziej skomplikowanych zakupach.

Dzięki takiemu doświadczeniu Cortez Alkohole przedstawia bardzo bogatą ofertę alkoholi, która usatysfakcjonuje każdego klienta. Jest to możliwe dzięki współpracy wszystkich franczyzobiorców, którzy mają dostęp do najlepszych produktów na rynku i mogą je oferować w bardzo korzystnych cenach.

alkohol

Oferta specjalna przy większych zakupach

Dla osób organizujących imprezy i wydarzenia dla większej liczby osób, na które trzeba zakupić większa ilość alkoholu, sieć Cortez Alkohole ma wyjątkową ofertę. Jest to propozycja wykraczająca poza typową funkcję, jaką pełni tradycyjny sklep monopolowy. Gorzów Wielkopolski jest jednym z miast, w których mieszkańcy mogą zwrócić się o przygotowanie specjalnej oferty dopasowanej do ich potrzeb.

Po wypełnieniu formularza, który jest dostępny na stronie internetowej naszej sieci, przedstawiciel Cortez Alkohole odezwie się z indywidualnie przygotowaną ofertą. Po dogadaniu szczegółów wystarczy ustalić termin i miejsce dostawy. Zamówienie można odebrać w sklepie, co znacznie ułatwia kwestie logistyczne. Taka oferta to oszczędność czasu, stresu i nerwów.

Oferta sieci Cortez Alkohole jest adresowana zarówno do osób zorientowanych w branży, jak i tych, które rzadziej dokonują zakupów. Nasi sprzedawcy doradzą każdemu i pomogą w wyborze najlepszego produktu, który spełni oczekiwania klienta. Odwiedzając nasz sklep, każdy ma pewność, że dokonał udanego zakupu. Niektórzy docenią pomoc w wyborze alkoholu, a inni – bogatą, starannie przygotowaną gamę produktów.

Zadowolenie klienta jest najważniejsze

Każdy sklep działający w naszej sieci ma identyczny wystrój, ofertę oraz wysoki poziom fachowej obsługi. Klienci czują się więc komfortowo niezależnie od tego, czy robią zakupy w tym sklepie co zwykle, czy po raz pierwszy w innej placówce naszej sieci. Każdy z punktów zapewnia równie dobre propozycje. Znajdziesz w naszych sklepach najlepsze alkohole – Gorzów Wielkopolski nie jest wyjątkiem!

We wszystkich sklepach dostępne są promocje, które prezentujemy w specjalnie na tę okazję przygotowanych gazetkach. Można je pobrać na naszej stronie internetowej, aby komfortowo zapoznać się z ofertą rabatów, które gwarantuje nasz sklep z alkoholem. Gorzów Wielkopolski to jedno z miast, w których nasze ceny należą do najlepszych!

drinki na imprezie

Nie tylko alkohole

W sklepach Cortez Alkohole można kupić nie tylko napoje, ale też liczne przekąski, które stanowią świetne uzupełnienie. Są to takie dodatki jak paluszki, krakersy, chipsy czy orzeszki. Oferujemy je w różnych smakach i rodzajach. Bogata oferta to coś, co wyróżnia nasz sklep monopolowy. Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym mieszkańcy doceniają, że mogą kupić wiele produktów w jednym miejscu.

Przekąski to doskonały sposób na urozmaicenie wieczoru. Kupując je w tym samym miejscu co alkohol, masz pewność, że dobierzesz jedzenie idealnie komponujące się z napojem.

Odwiedź nasz sklep z alkoholem w Gorzowie Wielkopolskim!

Sklep Cortez Alkohole w Gorzowie Wielkopolskim czeka na Ciebie. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, co najbardziej przypadło ci do gustu. Gwarantujemy najwyższą jakość i świetne ceny.

Zadowolenie klienta z zakupów to najważniejsze zadanie, jakie realizuje nasz sklep alkoholowy. Gorzów Wielkopolski to jedno z miast, gdzie możesz już poznać naszą ofertę!