Facebook PixelSklepy alkoholowe Łódź - sklepy monopolowe - Cortez Alkohole - Sklep z alkoholem Łódź Cortez
Cortez Alkohole
Czy jesteś już pełnoletni?
PRZESUŃ, ŻEBY POTWIERDZIĆ.

Łódź

Zobacz listę sklepów i odwiedź swój ulubiony!
Logo sklepu z alkoholem Cortez
ul. Bratysławska 5 94-112, Łódź
Godziny otwarcia

Otwarte codziennie przez całą dobę 24/7

Logo sklepu z alkoholem Cortez
ul. Retkińska 70 94-004, Łódź
Godziny otwarcia

Otwarte codziennie przez całą dobę 24/7

Ceniony przez klientów sklep alkoholowy. Łódź kolejnym miastem z Cortez Alkohole

Cortez Alkohole to doskonale znany klientom sklep alkoholowy. Łódź jest jednym z wielu polskich miast, gdzie przekonano się już o bogatej ofercie starannie wyselekcjonowanych alkoholi. Regularne promocje i duża dostępność to klucz do sukcesu i zdobycia zaufania wśród klientów.

Historia Cortez Alkohole sięga 2008 roku. Właśnie wtedy stworzyliśmy pierwszą niezależną sieć sklepów alkoholowych w Polsce. Obecnie posiadamy już kilkadziesiąt punktów franczyzowych, a także partnerów tworzących prężnie działającą grupę zakupową. Dzięki bogatej ofercie dostępnej w wielu miastach nasz sklep alkoholowy jest chętnie wybierany przez klientów, którzy wiedzą, że zakupy w Cortez to dobrze znane alkohole i korzystne ceny.

Cortez Alkohole to sieć, która oferuje klientom sprawdzone produkty cieszące się niesłabnącą popularnością. Dzięki obszernej ofercie i dobrej dostępności alkoholi sieć szybko zyskała powodzenie wśród klientów, którzy są zainteresowani zakupem wina, piwa oraz alkoholi wysokoprocentowych jak wódka oraz whisky oferowanych przez nasz sklep monopolowy.

Bogata oferta i dobre ceny

Łódź to kolejne miasto w Polsce, w którym Cortez Alkohole otworzył swoje punkty. Wybierając produkty w naszych sklepach, masz pewność udanych zakupów. Przygotowując ofertę, kierujemy się upodobaniami klientów odwiedzających sklep alkoholowy oraz najnowszymi trendami rynkowymi. Pozwala to na regularny rozwój i tworzenie kolejnych sklepów w nowych punktach.

Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, sieć Cortez Alkohole na bieżąco aktualizuje swoją ofertę, uzupełniając ją o cieszące się największym powodzeniem alkohole. Łódź to miasto, którego mieszkańcy mogą korzystać także z regularnych promocji oraz odnawianej każdego miesiąca, dedykowanej ofercie największych marek. Informacje o aktualnie dostępnych okazjach publikowane są w gazetkach, które regularnie zamieszczamy na naszej stronie internetowej.

sklepy monopolowe Cortez

Profesjonalne podejście do partnerów

Dzięki doświadczeniu i wieloletniej obecności na rynku wiemy, jakie produkty są oczekiwane przez klientów odwiedzających sklep monopolowy. Łódź to kolejne miasto, w którym ważnym aspektem naszej działalności jest nieustanny rozwój oraz współpraca z licznymi dostawcami i franczyzobiorcami.

Przedsiębiorcy prowadzący sklepy Cortez Alkohole mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, dzięki czemu klienci w każdym punkcie naszej sieci spotkają się z profesjonalną obsługą prowadzącą sklep z alkoholami. Łódź jest przykładem, że rzetelne podejście do klienta daje dobry efekt.

Sklep alkoholowy z myślą o kliencie

Robiąc zakupy w Cortez Alkohole klienci mają do dyspozycji fachowych sprzedawców, którzy zaprezentują bogatą ofertę oraz doradzą, jaki produkt wybrać w danej sytuacji. Dzięki temu każdy ma pewność, że dokona udanego zakupu odpowiadającego swoim potrzebom. Dla wygody klientów sieć Cortez Alkohole zapewnia też możliwość płatności zarówno kartą, jak i gotówką.

Jako sklep z alkoholami stawiamy na wygodę naszego klienta. Sklepy sieci Cortez Alkohole w Łodzi są otwarte do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu klienci mają komfort robienia zakupów o różnych porach i nie muszą martwić się o nagłą potrzebę nabycia alkoholu, gdy inne sklepy będą już zamknięte.

Franczyza Cortez

Różnorodna oferta na alkohole w Łodzi

Nasza sieć ma również ofertę dla osób, które zamierzają kupić większą ilość alkoholu. Organizacja imprezy, takiej jak na przykład wesele, zawsze jest dużym wydatkiem dla organizatora.

W takiej sytuacji można złożyć zamówienie w Cortez Alkohole. Wystarczy wypełnić formularz, który jest dostępny na stronie internetowej. Następnie klient otrzyma ofertę specjalnie przygotowaną przez sklep monopolowy. Łódź to jedno z miast, w których klienci przekonali się już o opłacalności takiego zakupu.

Po przedstawieniu oferty ustalamy szczegóły. Zamówienie można odebrać w dowolnie wybranym sklepie sieci Cortez Alkohole. Dzięki temu dobrej zabawa na imprezie będzie miała znacznie niższy koszt.

Nie tylko alkohole

Stawiamy na kompleksową ofertę. Dlatego jako sklep z alkoholami proponujemy również różnego rodzaje przekąski i słodycze, które świetnie pasują jako uzupełnienie napojów. W Cortez Alkohole dbamy, aby były to produkty często wybierane przez klientów, takie jak orzeszki, paluszki, krakersy czy różne rodzaje i smaki chipsów. 

Już dziś zapraszamy do naszych punktów w Twoim mieście. Przekonaj się, że Cortez Alkohole to sprawdzony sklep alkoholowy. Łódź jest kolejnym miastem, które to potwierdza!