Facebook PixelSklepy monopolowe Nowy Dwór Mazowiecki - Cortez Alkohole
Cortez Alkohole
Czy jesteś już pełnoletni?
PRZESUŃ, ŻEBY POTWIERDZIĆ.

Nowy Dwór Mazowiecki

Zobacz listę sklepów i odwiedź swój ulubiony!
Logo sklepu z alkoholem Cortez
ul. Warszawska 27 05-100, Nowy Dwór Mazowiecki
Godziny otwarcia

Otwarte codziennie przez całą dobę 24/7

Cortez Alkohole to sieć, która zdobyła uznanie klientów w całej Polsce. Przekonali się oni, jak wysokiej jakości produkty i dobre ceny oferuje nasz sklep z alkoholem. Nowy Dwór Mazowiecki to kolejne miasto, w którym czekamy na klientów. 

Cortez Alkohole jako sieć franczyzowa działa w całej Polsce. Pierwszy sklep powstał w Bydgoszczy, ale dziś jesteśmy obecni w już kilkudziesięciu punktach na terenie kraju. Współpraca franczyzobiorców, wspólna grupa zakupowa i dbałość o szczegóły gwarantują, że każdy nasz sklep zapewnia pożądaną jakość i dobre ceny,

Sklep alkoholowy – Nowy Dwór Mazowiecki już wybrał

W naszych sklepach dostępna jest starannie wybrana oferta alkoholi. Co ważne, są to produkty, które cieszą się w danym momencie największą popularnością. Śledzimy rynek i upodobania klientów – dzięki temu wiemy, czego oczekują od naszych sklepów.

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą sklepy sieci Cortez Alkohole, funkcjonują w ramach jednej grupy zakupowej, dzięki czemu mogą zapewnić klientom stały dostęp do najlepszych towarów na rynku. Co więcej, taki model biznesowy pozwala zaoferować produkty w bardzo korzystnych cenach.

Warto podkreślić, że oferta w naszych sklepach jest bardzo bogata. Znajdziecie w nich przeróżne alkohole. Nowy Dwór Mazowiecki to jedno z miast, w których oferujemy zarówno napoje wysokoprocentowe, jak whisky i wódka, ale także wina i piwa. Zakupy w Cortez Alkohole pozwalają więc przygotować się na każdą okazję: wydarzenie dla wielu osób, imprezę w domu czy spotkanie z najbliższymi.

Wyjątkowa oferta

A co jeśli organizujemy imprezę, na której potrzebne są duże ilości alkoholu – na przykład wesele? Dla osób stojących przed takim wyzwaniem Cortez Alkohole ma specjalną usługę, która wykracza poza ofertę, jaką proponuje zwyczajny sklep monopolowy. Nowy Dwór Mazowiecki to jedno z miast, gdzie mieszkańcy korzystają z propozycji przygotowanej na takie okazje – szczególnie korzystnej cenowo.

Należy zapoznać się z formularzem na stronie internetowej i wypełnić go. W odpowiedzi nasz pracownik przygotuje ofertę zgodną z potrzebami i przedstawi ją klientowi. Po ustaleniu szczegółów wystarczy tylko uzgodnić termin i miejsce dostawy. Co bardzo istotne w takich sytuacjach, zamówienie można odebrać w dowolnym sklepie, aby oszczędzić czas i nie martwić się o kwestie logistyczne.

Profesjonalne doradztwo

Nie każdy klient jest zorientowany w branży alkoholowej. Dlatego pracownicy sklepów Cortez Alkohole potrafią fachowo doradzić i pomóc w wyborze. Przedsiębiorcy prowadzący nasze punkty są na bieżąco z informacjami o popularnych produktach i o upodobaniach klientów. Dzięki temu osoby odwiedzające nasze sklepy mają pewność, że wybiorą produkt zgodny z oczekiwaniami.

Alkohol można dobrać do swoich upodobań lub do okazji. W sklepach Cortez Alkohole pracownicy pomogą zapoznać się z różnorodną ofertą i dokonać słusznego wyboru.

Również osoby, które dobrze orientuje się w branży będą zadowolone z zakupów – wszystko dzięki bogatej, starannie przygotowanej ofercie.

Komfort klienta przede wszystkim

Wszystkie sklepy sieci Cortez Alkohole działają według spójnego konceptu – mają jednolity wystrój, ofertę na jednakowym, wysokim poziomie i zawsze fachową obsługę.

Dzięki temu klienci robiąc zakupy w Cortez Alkohole zawsze czują się komfortowo – nieważne, czy to sklep w pobliżu ich domu czy w zupełnie innej części kraju.

Niezależnie od sklepu można skorzystać z ofert promocyjnych, które są dostępne w każdym punkcie. Przedstawiamy je w gazetkach publikowanych na naszej stronie internetowej. Tam można zapoznać się z rabatami, które oferuje każdy nasz sklep z alkoholem. Nowy Dwór Mazowiecki także jest zaliczany do grona miast, w których oferujemy wyjątkowe ceny.

Nie tylko alkohol

Otwarcie sklepów Cortez Alkohole do późnych godzin nocnych sprawia, że klient może zrobić zakupy o najwygodniejszej dla siebie porze. Co więcej, oprócz alkoholu można kupić także przekąski. Cortez Alkohole to bowiem nie tylko napoje, ale też różne dodatki – paluszki, chipsy, orzeszki i krakersy.

Cieszą się one dużą popularnością, gdyż świetnie uzupełniają się z alkoholem. W ten sposób wykraczamy poza zwykłą ofertę, jaką ma sklep monopolowy. Nowy Dwór Mazowiecki to jedno z miast, gdzie oferujemy różne smaki i rodzaje przekąsek.

Odwiedź nasz sklep z alkoholem w Nowym Dworze Mazowieckim!

Odwiedź już dziś sklep Cortez Alkohole w Nowym Dworze Mazowieckim i sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz szeroki wybór alkoholi najwyższej jakości i na pewno będzie zadowolony z zakupów.

Cortez Alkohole to uznany sklep alkoholowy. Nowy Dwór Mazowiecki jest kolejnym miastem, gdzie przedstawiamy naszą ofertę!