Facebook PixelSklep monopolowy Inowrocław - sklepy Cortez Alkohole
Cortez Alkohole
Czy jesteś już pełnoletni?
PRZESUŃ, ŻEBY POTWIERDZIĆ.

Inowrocław

Zobacz listę sklepów i odwiedź swój ulubiony!
Logo sklepu z alkoholem Cortez
Niepodległości 17 88-106, Inowrocław
Godziny otwarcia

poniedziałek – sobota: 06:30 – 23:00
niedziela handlowa: 07:00 – 20:00

Logo sklepu z alkoholem Cortez
Królowej Jadwigi 42 88-100, Inowrocław

Bogaty asortyment, dobre ceny i fachowe doradztwo – to trzy rzeczy, których klienci oczekują podczas zakupów. Wszystkie te warunki spełnia Cortez Alkohole. To ceniony w całym kraju sklep alkoholowy – Inowrocław jest kolejnym miastem, gdzie można korzystać z naszej oferty. 

Cortez Alkohole to polska sieć sklepów działających na zasadzie franczyzy. Co jednak szczególnie istotne dla klientów, wszystkie punkty działają według identycznych wytycznych, otrzymują profesjonalne wskazówki i działają we wspólnej grupie zakupowej. Dzięki temu każdy z kilkudziesięciu sklepów na terenie Polski gwarantuje sprawdzoną jakość. 

Duży wybór w Cortez Alkohole – Inowrocław to miasto z bogatą ofertą

Oferta wszystkich sklepów jest różnorodna, dzięki czemu każdy klient – niezależnie od upodobań i budżetu – może znaleźć coś dla siebie. Alkohole dostępne w naszych sklepach są starannie wyselekcjonowane na podstawie wieloletnie doświadczenia oraz wiedzy. Wybór zadowoli każdego!

W Cortez Alkohole dostępne są produkty wysokoprocentowe, czyli wódka oraz whisky, ale także wina oraz piwa. Bogata oferta to coś, co gwarantuje nasz sklep alkoholowy – Inowrocław jest tego kolejnym przykładem. Na pewno szybko znajdziesz u nas to, czego szukasz.

Skompletowanie bogatej oferty jest możliwe dzięki śledzeniu trendów w branży i upodobań konsumentów. Prowadzimy sklepy w całej Polsce i stąd wiemy, co cieszy się obecnie największą popularnością. Masz więc pewność, że nasz sklep z alkoholem zaproponuje ci właśnie to, czego szukasz. Możemy też doradzić, gdy masz wątpliwości. Mamy różne alkohole – Inowrocław to miasto, gdzie wybór jest bardzo duży.

Zadbamy o udane zakupy

Wybierając jeden ze sklepów Cortez Alkohole, możesz być spokojny, że wybierzesz produkt zgodny z oczekiwaniami i okazją, na którą go kupujesz. Nawet jeśli idziesz do sklepu bez jasno określonych wymagań, to nasi sprzedawcy doradzą, co sprawdzi się najlepiej.

Osoby pracujące w Cortez Alkohole to eksperci w branży, którzy spytają o potrzeby oraz pomogą w wyborze. Niezależnie od tego, czy jesteś dobrze zorientowany w produktach, czy alkohol kupujesz bardzo rzadko – w naszych punktach dostaniesz to, co sprawdzi się najlepiej. 

Bogata oferta sprzyja zakupom na każdą okazję – wesela, impreza firmowa, rodzinna uroczystość albo spokojny wieczór z kumplami – na pewno mamy coś dla Ciebie. 

Sklep alkoholowy – Inowrocław z wyjątkową ofertą

Dla osób chcących zrealizować większe zamówienie mamy specjalną propozycję. Korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie, można przedstawić swoje potrzeby pracownikom naszej sieci. Przedstawiciel Cortez Alkohole zapozna się z wiadomością i przedstawi korzystną ofertę, której nie oferuje zwyczajny sklep monopolowy. Inowrocław to jedno z miast, w których realizujemy taką usługę, świetnie sprawdzającą się przy okazji wesel lub eventów firmowych. Pomożemy w określeniu zapotrzebowania i wyborze trunków. 

Po dograniu szczegółów i sfinalizowaniu zamówienia wystarczy określić termin i miejsce dostawy. Alkohol można odebrać w dowolnie wybranym sklepie – wygoda klienta przede wszystkim. Wykracza to poza standardową usługę, jaką może zaoferować sklep alkoholowy. Inowrocław jest jednym z miast, gdzie klienci to doceniają. 

Utrzymujemy wysoki poziom!

Dzięki jasno sprecyzowanym wytycznym wszystkie punkty należące do sieci Cortez Alkohole zapewniają nie tylko fachową obsługę i dobrą ofertę, ale też  spójny wygląd. Odnajdziesz się równie dobrze w sklepie na twoim osiedlu, jak i na drugim końcu Polski. Wszędzie tam dostępne będą twoje ulubione produkty.

Nasza sieć oferuje bardzo korzystne ceny i najlepsze alkohole. Inowrocław to miasto objęte naszymi specjalnymi ofertami promocyjnymi. Można je sprawdzać na przykład w gazetkach dostępnych na stronie internetowej. Dzięki regularnym aktualizacjom i obejmowaniu popularnych produktów, oferty promocyjne cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród klientów.

Nie tylko alkohole!

Idealny wieczór potrzebuje przekąsek. Odwiedzając Cortez Alkohole, nie musisz zaprzątać sobie głowy osobnym wyjazdem po chipsy czy orzeszki. Oferuje je także – podobnie jak paluszki czy krakersy – nasz sklep monopolowy. Inowrocław jest miastem, w którym znajdziesz duży wybór dodatków w różnych smakach. 

Wiemy, co doskonale komponuje się z alkoholem. Doradzimy, jaka przekąska będzie najlepiej pasować do danego napoju i ile paczek należałoby kupić.

Czekamy na Ciebie!

Sprawdź osobiście ofertę Cortez Alkohole w Inowrocławiu, a szybko zrozumiesz, dlaczego nasze sklepy cieszą się powodzeniem klientów w całej Polsce. Duży wybór, świetna jakość produktów oraz fachowa obsługa – gdy połączymy to z dobrymi cenami, otrzymujemy sposób na udane zakupy!