Facebook PixelSklep monopolowy Gniezno - Cortez Alkohole
Cortez Alkohole
Czy jesteś już pełnoletni?
PRZESUŃ, ŻEBY POTWIERDZIĆ.

Gniezno

Zobacz listę sklepów i odwiedź swój ulubiony!
Logo sklepu z alkoholem Cortez
Os. Władysława Łokietka 25H 62-200, Gniezno
Godziny otwarcia

poniedziałek – sobota: 06:30 – 23:00
niedziela handlowa: 07:00 – 20:00

Wyjątkowy sklep z alkoholem. Gniezno następnym miastem, które doceniło Cortez Alkohole

Cortez Alkohole to sprawdzony i lubiany przez klientów sklep z alkoholem. Gniezno jest już kolejnym polskim miastem, gdzie polska sieć proponuje produkty najwyższej jakości w korzystnych cenach. Klienci mają pewność, że wyselekcjonowana oferta spełni ich oczekiwania.

Cortez Alkohole to marka z kilkunastoletnim doświadczeniem. Pierwszy sklep powstał w Bydgoszczy, ale dziś punkty funkcjonują na terenie całego kraju, dzięki dobrze zorganizowanej współpracy z franczyzobiorcami. 

Nasza polska sieć sklepów alkoholowych szybko zyskała zaufanie klientów. Co dla nich ważne, w Cortez Alkohole mogą znaleźć sprawdzone i cieszące się dużą popularnością produkty. Wszystkie dostępne są w korzystnych cenach, a jednolity sposób urządzenia każdego sklepu zapewnia klientom komfort i wygodę robienia zakupów.

Sklep monopolowy – Gniezno wybrało Cortez Alkohole

Sklepy naszej sieci działają w ramach wspólnej grupy zakupowej, dzięki czemu wszyscy sprzedawcy mają dostęp do bogatej oferty najlepszych alkoholi, a także do fachowego wsparcia specjalistów. 

W ten sposób na półki sklepów Cortez Alkohole trafiają produkty, które w danym momencie cieszą się największym zainteresowaniem. U nas kupisz napoje wysokoprocentowe, takie jak wódka czy whisky, a także wina oraz piwa. Produkty dostępne w naszych sklepach nadadzą się na każdą okazję. 

Pomoc w wyborze

Nasi pracownicy pomogą w wyborze najlepszego alkoholu na konkretną okazję. Nieważne, czy jesteś dobrze zorientowany w ofercie czy alkohol kupujesz tylko od czasu do czasu – sprzedawcy w Cortez Alkohole śledzą nowości oraz informacje z branży, aby w każdej sytuacji doradzić najlepszy i najbardziej satysfakcjonujący wybór.

We wszystkich sklepach naszej marki klienci napotkają te same zasady dotyczące jakości produktów, obsługi klienta oraz promocji. Wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje naszym klientom wysoki standard podczas zakupów. Sklepy Cortez Alkohole w Gnieźnie i innych polskich miastach niezmiennie cieszą się z rosnącego zainteresowania klientów.

Dobry alkohol w świetnych cenach

Produkty w Cortez Alkohole proponowane są w bardzo korzystnych cenach – w każdym miesiącu aktualizowana jest oferta promocyjna, dzięki czemu trafiają do niej alkohole, które w danym momencie cieszą się dużym zainteresowaniem.

Dla wygody klientów na stronie internetowej sieci dostępne są specjalnie przygotowywane gazetki, które prezentują ofertę promocyjną.

Zakupy w sklepach Cortez Alkohole można robić do późnych godzin wieczornych. Klienci mogą więc odwiedzić nasze punkty w dogodnej porze. Również w sytuacji, gdy nagle pojawi się potrzeba dokupienia alkoholu, można bez stresu nabyć potrzebne produkty. We wszystkich naszych sklepach można płacić zarówno kartą, jak i gotówką.

Imprezuj razem z nami!

Cortez Alkohole wykracza poza tradycyjną ofertę proponowaną przez sklep monopolowy. Gniezno to jedno z miast, gdzie oferujemy możliwość zakupu większej ilości alkoholu w promocyjnej cenie. 

Jest to propozycja skierowana do osób organizujących dużą imprezę. Na wesele lub osiemnastkę trzeba kupić dużą ilość alkoholu, więc atrakcyjna oferta może zapewnić spore oszczędności. 

Aby skorzystać z propozycji Cortez Alkohole, wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej. Przedstawiciel sklepu zapozna się z potrzebami klienta, porówna je z dostępnymi produktami i opracuje jak najlepszą ofertę.

Po ustaleniu szczegółów zamawiający może odebrać towar w wybranym przez siebie sklepie. W ten sposób oszczędza zarówno czas, jak i pieniądze.

O wiele więcej niż alkohole

Oprócz alkoholi w naszych sklepach można kupić też inne produkty, które świetnie nadadzą się na wieczór spędzany z rodziną, znajomymi lub przyjaciółmi. Są to przekąski oraz słodycze, które doskonale uzupełniają się z produktami alkoholowymi

W sklepach Cortez Alkohole dostępne są chipsy, paluszki, krakersy czy orzeszki. Wszystkie produkty są oferowane w różnych smakach i rodzajach. Jeśli pojawi się problem z wyborem, sprzedawca doradzi, jaka przekąska najlepiej pasuje do konkretnego alkoholu. To kolejny sposób na zaoszczędzenie czasu i zakupienie wszystkich potrzebnych produktów w jednym miejscu.

Zapraszamy do Cortez Alkohole w Gnieźnie!

Sprawdź ofertę sklepu Cortez Alkohole w Gnieźnie. Bogaty wybór napojów alkoholowych oraz innych produktów w korzystnych cenach na pewno zagwarantuje ci satysfakcję z zakupów. 

Nasze punkty oferują wyłącznie takie produkty, które są doceniane przez klientów. 

Warto wybrać nasz sklep z alkoholem. Gniezno jest jednym z wielu polskich miast, w których klienci chętnie korzystają z oferty Cortez Alkohole.